fbpx

Luty pełen biznesowego wsparcia w DIP!

4 lutego 2020

W lutym w Dąbrowskim Inkubatorze przedsiębiorczości grafik wypełniony po brzegi – każdy znajdzie coś dla siebie.
Indywidualne konsultacje, w tym nowość: doradztwo sprzedażowe! Konsultacje są dostępne dla osób, które planują otwierać firmę i dla osób, które już swój biznes prowadzą i szukają nowych rozwiązań.
Luty pod względem szkoleń będzie się skupiał na osobach, które chciałby rozpocząć swoją przygodę z własną firmą i z prowadzącym Michałem Kucharskim wezmą udział w “Kreowanie pomysłów biznesowych, czyli jak wymyślić sobie biznes!” Zapraszamy na to darmowe szkolenie 19 lutego o godz. 17:00.

 

BILETY: Kreowanie pomysłów biznesowych

Nie zapominamy o promowaniu naszej przestrzeni coworkingowej, przestrzeni biurowej do wspólnej pracy – spotkamy się 20 lutego od 10:00 dokładnie w Tłusty Czwartek, więc dla każdego zapracowanego w naszej przestrzeni będą czekać pączki 🙂

Zagłębie Kobiet Przedsiębiorczych przy kawie #6 to kolejna okazja do spotkania przedsiębiorczych Pań z terenów Dąbrowy i Zagłębia – dużo wsparcia, inspiracji i wymiany kontaktów 🙂

BILETY: Zagłebie Kobiet Przedsiebiorczych przy kawie #6

Wisienką na lutowym torcie będzie za to spotkanie przedsiębiorców i przedsiębiorczych na “Biznes Mixer vol. 9 – o najlepszym źródle kapitału na twój biznes”. Na spotkaniu będziemy gościć Radosława Knesza, który również poprowadzi indywidualne konsultacji na temat pozyskiwania różnorodnych funduszy na rozwój swojej firmy! Wszystko to wydarzy się 27 lutego w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

 

BILETY: Biznes Mixer vol. 9 – O najlepszym źródle kapitału na twój biznes
BILETY:  Konsultacje inwestycyjne

 

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera