fbpx

Konkurs o Nagrodę Gospodarczą

Już po raz piąty został ogłoszony Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego!

UWAGA!
Biorąc pod uwagę zapracowany kalendarz przedsiębiorców przedłużamy termin składania zgłoszeń do Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego do dnia 30.09.2020 r.

 

Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat nowatorskie rozwiązania, innowacje lub działania wyróżniające na tle konkurencji, a przy tym prowadziły swoje działania przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Duże przedsiębiorstwa, działające na terenie Dąbrowy Górniczej, które mają szczególne zasługi dla rozwoju gospodarczego i społecznego miasta, mogą ubiegać się o tytuł Laureata Nagrody Specjalnej im. Karola Adamieckiego.

Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie i promocję najbardziej innowacyjnych oraz wnoszących nieprzeciętny wkład w rozwój miasta przedsiębiorstw, prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które w swym działaniu uwzględniają etyczne i społeczne wartości.
Jak co roku, laureatów poznamy w listopadzie podczas Gali Przedsiębiorczości, organizowanej w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.
Formularze zgłoszeniowe (skan dokumentacji konkursowej podpisanej przez osobę uprawnioną do reprezentowania firmy) należy przesłać do 30 września 2020 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  adamiecki@dg.pl

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z biurem Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości lub Biurem Obsługi Inwestorów w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej.

ABCCCC

Dokumenty do pobrania

FormatNazwa plikuPobierz
Zarządzenie Pobierz
Regulamin i formularz zgłoszeniowy Pobierz

Skontaktuj się z nami

adres:

ul.3Maja 22, (IIp.)
41-300 Dąbrowa Górnicza

dane kontaktowe:

Martyna Gizler
Manager Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
+48 533 322 578
martyna.gizler@inkubator-dabrowa.pl

Barbara Badura
Manager Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości
barbara.badura@inkubator-dabrowa.pl

bądźmy w kontakcie

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera