fbpx

Aktualności

To już V edycja dąbrowskiego Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

o już V edycja dąbrowskiego Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. Organizatorem Konkursu jest Gmina Dąbrowa Górnicza, a Partnerami Merytorycznymi Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej oraz Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach. Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej a jego celem jest promocja najbardziej […]

19.03.2020

Organizacja pracy DIP

Wasz stan zdrowia i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. W związku z ostatnimi wydarzeniami oraz zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego podjęliśmy kilka decyzji organizujących pracę bieżącą w Dąbrowskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. W tym tygodniu DIP dyżuruje w standardowych godzinach, które znajdziecie m.in. na naszej stronie www. Zachęcamy jednak do korzystania z infolinii DIP dla MŚP, […]

16.03.2020

Zmiany coworking

W trosce o Wasze zdrowie na najbliższy okres modyfikujemy zasady korzystania z bezpłatnej strefy coworkingu mieszczącej się w DIP   Strefa nadal działa ale za zachowaniem zasady, że mogą aktualnie w niej przebywać wyłącznie osoby posiadające u nas biurko na stałe! Dziękujemy za wyrozumiałość.

16.03.2020

Odwołujemy warsztaty Mapa Marzeń

Uwaga! Warsztaty tymczasowo zostają odwołane. Nowy termin podamy, kiedy tylko zostanie ustalony. Dziękujemy za wyrozumiałość!

12.03.2020

Konsultacje w trybie online

Mając na uwadze Wasze zdrowie i jednoczesne dalsze zapewnienie stałej opieki merytorycznej naszego zespołu, zmieniamy formułę konsultacji biznesowych, prawnych, księgowych, sprzedażowych oraz marketingowych na ONLINE. Będziemy się kontaktować w tej sprawie z każdą z zapisanych osób!

11.03.2020

Studio nagraniowe w DIP

Jak być może już wiecie od niedawna w naszych murach jest nagrywany jeden z najlepszych polskich podcastów biznesowych Podcast Przedsiębiorcy z Wyboru. Dzięki temu i Wy możecie skorzystać ze specjalnie przygotowanej sali, która została odpowiednio wyciszona i przystosowana do nagrań! Pomysł, jego wykonanie i sfinansowanie w całości leżało po stronie prowadzących podcast PZW.

04.03.2020

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera