fbpx

Aktualności

„Lokal na start” – rozstrzygnięcie

26 kwietnia 2019 odbyło się posiedzenie Jury, które miało na celu wyłonienie przedsiębiorców zyskujących możliwość wynajęcia lokalu użytkowego z atrakcyjną stawką czynszu. Jury pod przewodnictwem Prezydenta Miasta Marcina Bazylaka miało do oceny 7 wniosków (9 złożonych, lecz 2 nie spełniały wymogów formalnych). Biorąc pod uwagę punktację na karcie oceny merytorycznej lokale zostały przydzielone trzem przedsiębiorcą.

30.04.2019

Zostań sponsorem Konkursu na Najlepszy Model Biznesowy

W naszym mieście niebawem rusza kolejny atrakcyjny konkurs mający na celu aktywizację i pielęgnowanie przedsiębiorczości wśród mieszkańców. Konkurs adresowany jest do osób nieprowadzących działalności gospodarczej oraz takich, które nie prowadziły działalności w okresie 36 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku. Konkurs ma na celu wspieranie przedsiębiorczości i wyłonienie najbardziej konkurencyjnego pomysłu na biznes prowadzonego na terenie Dąbrowy Górniczej.

09.04.2019

Dofinansowanie kosztów podjęcia działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów podjęcia działalności gospodarczej
w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Dąbrowa Górnicza (IV)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

05.04.2019

IV edycja Konkursu o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego

Już po raz czwarty został ogłoszony Konkurs o Nagrodę Gospodarczą im. Karola Adamieckiego. Konkurs skierowany jest do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę lub prowadzących działalność na terenie Dąbrowy Górniczej, które wdrożyły w ciągu ostatnich 3 lat nowatorskie rozwiązania, innowacje lub działania wyróżniające na tle konkurencji, a przy tym prowadziły swoje działania przestrzegając zasad etyki oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

05.04.2019

Ruszył Program “Lokal na start”

Ruszył Program “Lokal na Start”! Jego celem jest wspieranie mikro i małych przedsiębiorstw na terenie Dąbrowy Górniczej poprzez udostępnianie lokali użytkowych na wynajem pod działalność gospodarczą. Wytypowane do programu lokale są oferowane przedsiębiorcom z atrakcyjnymi stawkami czynszu.

05.04.2019

Sieć Mentorów PFR II edycja

Masz start-up, pracujesz nad produktem lub usługą i często chciałbyś/chciałabyś poradzić się osób, które odniosły już sukces w Twojej branży?

25.03.2019

Newsletter

Dołącz do naszego newslettera!

Proszę czekać...

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera